Strona „Projekt Prozaicy” korzysta z płatnych linków. Ujmując to krócej i bardziej zrozumiale – strona zarabia, a czytelnicy nic na tym nie tracą. Te linki są całkowicie bezpieczne dla komputerów, tabletów i smartphone-ów pod warunkiem, że postępuje się zgodnie z instrukcją, czyli nie klika w reklamy, nic nie ściąga na swój sprzęt, a jedynie odczekuje symboliczne pięć sekund i przechodzi dalej. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy, za waszą aktywność jesteśmy wdzięczni, a prywatnie pozdrawiamy i życzymy dobrej zabawy podczas czytania.

Link do instrukcji – KLIK

Lilith Sulivan

Autorka, która odważyła się dotknąć współczesnych trudnych tematów takich jak handel ludźmi, gwałt, anoreksja czy uzależnienia. Tematów, o których istnieniu wiemy, że są gdzieś na świecie, ale nie dopuszczamy do siebie myśli, że mogłyby dotknąć nas albo naszych bliskich. Uświadamia, że to nas otacza, nawet jeśli tego nie zauważamy. Pokazuje jak łatwo popaść w autodestrukcję.
CHOMIK
E–mail: lilith_sulivan@onet.pl

***

Wyklęte przeznaczenie”
Miłość nie uchroni cię przed przeznaczeniem. Opowiadanie pozornie schematyczne, lecz podobnie, jak samo przeznaczenie, nieprzewidywalne. Niewinnie rozpoczynająca się historia o dziewczynie, wkraczającej w dorosłe życie. Amanda angażuje się w gorący romans, przed którym nie jest w stanie uciec. Pełna namiętności relacja zmienia się niespodziewanie w gorzki dramat bohaterki. Czy znajdzie ona szczęście u boku mężczyzny? Przeznaczenie ma swój plan.
ZWIASTUN (wkrótce)
YOUTUBE (po zakończeniu opowiadania)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz