Strona „Projekt Prozaicy” korzysta z płatnych linków. Ujmując to krócej i bardziej zrozumiale – strona zarabia, a czytelnicy nic na tym nie tracą. Te linki są całkowicie bezpieczne dla komputerów, tabletów i smartphone-ów pod warunkiem, że postępuje się zgodnie z instrukcją, czyli nie klika w reklamy, nic nie ściąga na swój sprzęt, a jedynie odczekuje symboliczne pięć sekund i przechodzi dalej. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy, za waszą aktywność jesteśmy wdzięczni, a prywatnie pozdrawiamy i życzymy dobrej zabawy podczas czytania.

Link do instrukcji – KLIK

Chomik

Profil na „chomikuj.pl”

Na naszym Chomiku znajdziecie wszystkie zakończone opowiadania autorów z grupy „Projekt Prozaicy”. Opowiadania te dostępne są w dwóch formatach: MP4 i PDF.
Opowiadania w formacie MP4 to audiobooki, gdzie automatyczny lektor czyta treści naszych książek, a na filmie wyświetlają się slajdy, które są dopasowane do każdego z rozdziałów.
Natomiast opowiadania w formacie PDF to nic innego jak e-booki. Możliwym jest wrzucenie ich na czytnik, telefon komórkowy lub komputer, w zależności od tego jak komu jest wygodnie.
Zezwalamy na pobieranie naszych treści, a nawet na rozsyłanie ich znajomym i w ten sposób rozsławianie naszej grupy. Zabraniamy jednak podszywania się pod nasze prace i czerpania z nich zysków materialnych. Nie życzymy sobie też publikowania naszych książek w innych miejscach niż sami to uczyniliśmy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz