Strona „Projekt Prozaicy” korzysta z płatnych linków. Ujmując to krócej i bardziej zrozumiale – strona zarabia, a czytelnicy nic na tym nie tracą. Te linki są całkowicie bezpieczne dla komputerów, tabletów i smartphone-ów pod warunkiem, że postępuje się zgodnie z instrukcją, czyli nie klika w reklamy, nic nie ściąga na swój sprzęt, a jedynie odczekuje symboliczne pięć sekund i przechodzi dalej. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy, za waszą aktywność jesteśmy wdzięczni, a prywatnie pozdrawiamy i życzymy dobrej zabawy podczas czytania.

Link do instrukcji – KLIK

Dariusz Tychon

Autor, który skupił swoją twórczość wokół relacji międzyludzkich, będących często bardzo trudnymi, skomplikowanymi. W jego opowiadaniach nie brakuje także fabuły, która zazwyczaj dotyczy tajemnicy z przeszłości lub zmierza do odkrycia czegoś co będzie w stanie zaskoczyć niemal każdego czytelnika.
E–mail: tychon.dd@gmail.com 

***

Między alejkami”
Krótkie opowiadanie dla tych, którzy lubią romanse, opisy flirtu i nie razi ich duża różnica wieku między bohaterami. Jest w sam raz na samotny wieczór przy herbacie lub gorącej czekoladzie.

Część pierwsza – „Między alejkami 1” (ZAKOŃCZONE)
Niespełna czterdziestolatek, uprawiający jogging spotyka w parku młodą dziewczynę z psem. W ten sposób rozpoczyna się flirt o pełnych żaglach.

Część druga – „Między alejkami 2”
Wkrótce!

***

Nie jesteś sama”
Zbiór opowiadań pisanych z myślą o kobietach, które znalazły się w nieciekawym położeniu. To twórczość, która ma nie tylko dać nadzieję na poprawę sytuacji, ale przede wszystkim pokazać, że żadna z takich kobiet nie jest sama, że nie ona jedna boryka się z podobnym problemem.

Opowiadanie pierwsze – „Paulina”
Historia młodej dziewczyny, która najpierw się zauroczyła, później zakochała, aż w końcu poślubiła i założyła rodzinę z mężczyzną, który dopuszczał się przemocy zarówno na niej, jak i na dzieciach.
YOUTUBE (po zakończeniu opowiadania)

***

Zbrodnia w miasteczku”
Osadzona na początku XX wieku, bardziej obyczajowa niż kryminalna opowieść o prowincjonalnym hiszpańskim miasteczku, którego spokój zostaje zburzony wraz z pojawieniem się seryjnego mordercy.
YOUTUBE (po zakończeniu opowiadania)

***

Autobiografie”
Zbiór miniaturek, życiorysów zwykłych ludzi, którzy już dorośli, ale wspomnieniami wracają do początków, do swoich dziecięcych lat. Całość mówi o tym, że nawet najgorszy start nie gwarantuje złego końca i nawet najlepszy początek nie zagwarantuje szczęśliwego zakończenia.
ZWIASTUN (wkrótce)
YOUTUBE (po zakończeniu opowiadania)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz