Strona „Projekt Prozaicy” korzysta z płatnych linków. Ujmując to krócej i bardziej zrozumiale – strona zarabia, a czytelnicy nic na tym nie tracą. Te linki są całkowicie bezpieczne dla komputerów, tabletów i smartphone-ów pod warunkiem, że postępuje się zgodnie z instrukcją, czyli nie klika w reklamy, nic nie ściąga na swój sprzęt, a jedynie odczekuje symboliczne pięć sekund i przechodzi dalej. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy, za waszą aktywność jesteśmy wdzięczni, a prywatnie pozdrawiamy i życzymy dobrej zabawy podczas czytania.

Link do instrukcji – KLIK

Facebook

Profil na „facebook.com”

Zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebooku. Wtedy z pewnością nie ominie Was żaden nowy rozdział ani nowa książka rozpoczęta przez ulubionego autora.
Oprócz informacji o nowych publikacjach, zamierzamy też powiadamiać Was o zakończonych już projektach. Tak więc jako pierwsi będziecie mieli możliwość pobrania PDF lub MP4 z naszego Chomika.
Na naszym Facebooku znajdą się też informacje o dłuższych przerwach, planowanych konkursach i nagrodach. Tak więc naprawdę warto polubić naszą stronę, nawet jeśli nie zamierza się być na bieżąco. Zawsze to dla nas kolejna motywacja do działania i dalszego tworzenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz