Strona „Projekt Prozaicy” korzysta z płatnych linków. Ujmując to krócej i bardziej zrozumiale – strona zarabia, a czytelnicy nic na tym nie tracą. Te linki są całkowicie bezpieczne dla komputerów, tabletów i smartphone-ów pod warunkiem, że postępuje się zgodnie z instrukcją, czyli nie klika w reklamy, nic nie ściąga na swój sprzęt, a jedynie odczekuje symboliczne pięć sekund i przechodzi dalej. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy, za waszą aktywność jesteśmy wdzięczni, a prywatnie pozdrawiamy i życzymy dobrej zabawy podczas czytania.

Link do instrukcji – KLIK

Instrukcja obsługi

Tak jak już wspominaliśmy w informacji opublikowanej na głównej stronie tego bloga, strona korzysta z płatnych linków. Ujęliśmy to krótko i zrozumiale – my zarabiamy, Wy nic na tym nie tracicie.
Powodów do zarobku jest wiele. Nie widzimy sensu, by tutaj każdy z nich przytaczać i omawiać, ale pokrótce wyjaśnimy, że w przyszłości planujemy wersje papierowe niektórych opowiadań i konkursy z nagrodami, a nie chcemy do tego dokładać ze swojej kieszeni. „Projekt Prozaicy” zarabia więc dzięki poczytności – czytelnicy klikają, gdy chcą przejść do kolejnego rozdziału poszczególnego opowiadania lub, gdy chcą powrócić do jakiegoś postu, a nam naliczane są za to dolary. To są naprawdę grosze, ale to od nas zależy jak wiele osób do nas zajrzy i na jak długo pozostanie, więc przez kilka czy kilkanaście miesięcy jest szansa, że uzbiera się jakaś znacząca kwota, którą będzie można przeznaczyć na jeden z tych dwóch podanych powyżej celów.
Jak działają płatne linki? Bardzo prosto. Na dole publikujemy dwa obrazki, jeden pokazujący jak wygląda taka reklama i gdzie zaznaczony jest czas oczekiwania, który nigdy nie przekracza pięciu sekund. Drugi natomiast pokazuje co wyświetla się po odczekaniu tych pięciu sekund i gdzie należy kliknąć, by powrócić do czytania. Polecamy zapoznać się z tymi obrazkami, za wszelkie utrudnienia przepraszamy, za Waszą aktywność dziękujemy, a prywatnie pozdrawiamy i życzymy dobrej zabawy podczas czytania.

Tak wygląda czas oczekiwania (zaznaczony jest na żółto):

Tak wygląda, gdy czas oczekiwania minie (zaznaczony jest na czerwono):

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz