Strona „Projekt Prozaicy” korzysta z płatnych linków. Ujmując to krócej i bardziej zrozumiale – strona zarabia, a czytelnicy nic na tym nie tracą. Te linki są całkowicie bezpieczne dla komputerów, tabletów i smartphone-ów pod warunkiem, że postępuje się zgodnie z instrukcją, czyli nie klika w reklamy, nic nie ściąga na swój sprzęt, a jedynie odczekuje symboliczne pięć sekund i przechodzi dalej. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy, za waszą aktywność jesteśmy wdzięczni, a prywatnie pozdrawiamy i życzymy dobrej zabawy podczas czytania.

Link do instrukcji – KLIK

Katalog

Katalog opowiadań zakończonych

Ten Katalog to nic innego jak spis wszystkiego co do tej pory przeczytali w sieci autorzy z grupy „Projekt Prozaicy”. Jak sama nazwa mówi jest to katalog opowiadań tylko i wyłącznie zakończonych. Bez znaczenia jednak jest czy były one publikowane na Blogu, na Wattpadzie czy na obydwóch tych platformach.
Recenzje pisane przez nas nigdy nie są złe, gdyż nie czytamy tego co nam się nie podoba. Tak więc wszystkie przeczytane przez nas opowiadania to takie, które z czystym sumieniem możemy polecić innym. Recenzje mają na celu tylko i wyłącznie przybliżyć potencjalnym czytelnikom treści zakończonych opowiadań, by mieli oni możliwość wybrać te, które są najbliższe ich upodobaniom.
Do naszego Katalogu można się zgłaszać. Do tego celu została stworzona odpowiednia podstrona oraz instrukcja w jaki sposób dokonać zgłoszenia. Nie ma jednak pewności czy zgłoszone opowiadanie trafi w gusta, któregoś z autorów naszej grupy, więc nie ma gwarancji, że zostanie ono przeczytane i zrecenzowane, a tym samym też polecone dalej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz