Strona „Projekt Prozaicy” korzysta z płatnych linków. Ujmując to krócej i bardziej zrozumiale – strona zarabia, a czytelnicy nic na tym nie tracą. Te linki są całkowicie bezpieczne dla komputerów, tabletów i smartphone-ów pod warunkiem, że postępuje się zgodnie z instrukcją, czyli nie klika w reklamy, nic nie ściąga na swój sprzęt, a jedynie odczekuje symboliczne pięć sekund i przechodzi dalej. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy, za waszą aktywność jesteśmy wdzięczni, a prywatnie pozdrawiamy i życzymy dobrej zabawy podczas czytania.

Link do instrukcji – KLIK

Klarysa Ratmajer

Twórczyni erotyków z nieprzewidywalną i nieoklepaną fabułą. Autorka, która nie boi się podejmowania trudnych tematów, takich jak nastoletnia prostytucja, kazirodztwo czy pedofilia. Na koncie ma też kilka obyczajówek i kryminałów, ale nawet one zasługiwałyby na oznaczenie +21.
E–mail: klarysa.ratmajer@gmail.com

***

Ofiary”
Margareta bardzo szybko zaczęła się puszczać. Miała ledwie czternaście lat, gdy pierwszy raz poszła z kimś do łóżka. Potem jednak zawsze czyniła to z głową, bo za pieniądze, nigdy za frajer. Aż pewnego dnia na jej drodze stanął młody lekarz, mężczyzna o smutnej przeszłości, który nie pobudził jej serca, ale sprawił, że wspomnienia ożyły i że zapragnęła spróbować żyć normalnie.
ZWIASTUN (wkrótce)
YOUTUBE (po zakończeniu opowiadania)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz