Strona „Projekt Prozaicy” korzysta z płatnych linków. Ujmując to krócej i bardziej zrozumiale – strona zarabia, a czytelnicy nic na tym nie tracą. Te linki są całkowicie bezpieczne dla komputerów, tabletów i smartphone-ów pod warunkiem, że postępuje się zgodnie z instrukcją, czyli nie klika w reklamy, nic nie ściąga na swój sprzęt, a jedynie odczekuje symboliczne pięć sekund i przechodzi dalej. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy, za waszą aktywność jesteśmy wdzięczni, a prywatnie pozdrawiamy i życzymy dobrej zabawy podczas czytania.

Link do instrukcji – KLIK

Mari Kim

Dotychczas ukazująca uwielbienie głównie do fantasy. Dbająca o szczegóły tego magicznego świata, które buduje od fundamentów. Często skupiająca się na przemianach duchowych bohaterów, ich postrzegania świata oraz walki z przeszłością. Nie stroni od dodawania tajemnic, intryg czy brutalności w swoich opowiadaniach.
E–mail: mari.kim@onet.com.pl

***

Biały lotos”
Opowiadanie fantasy o młodych Posiadaczach, którzy wkraczają do zupełnie nowego dla nich świata, pełnego nadprzyrodzonych mocy. Muszą zmagać się z zagadkami, kłamstwami, okrucieństwem, a przede wszystkim – tajemniczym Stowarzyszeniem, które chce ich zabić.
YOUTUBE (po zakończeniu opowiadania)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz