Strona „Projekt Prozaicy” korzysta z płatnych linków. Ujmując to krócej i bardziej zrozumiale – strona zarabia, a czytelnicy nic na tym nie tracą. Te linki są całkowicie bezpieczne dla komputerów, tabletów i smartphone-ów pod warunkiem, że postępuje się zgodnie z instrukcją, czyli nie klika w reklamy, nic nie ściąga na swój sprzęt, a jedynie odczekuje symboliczne pięć sekund i przechodzi dalej. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy, za waszą aktywność jesteśmy wdzięczni, a prywatnie pozdrawiamy i życzymy dobrej zabawy podczas czytania.

Link do instrukcji – KLIK

O projekcie

Projekt Prozaicy

Prozaik to autor utworów literackich pisanych prozą. „Projekt Prozaicy” powstał w celu zjednoczenia tych autorów, którzy choć są amatorami, to kochają to co robią i nie wyobrażają sobie tego przerwać, zakończyć, porzucić. W dobie nagminnie i niemalże masowo porzucanych blogów lub profili na Wattpadzie, tacy ludzie to swojego rodzaju perły. Oczywiście można im zarzucić niesystematyczność, dłuższe przerwy, większe lub mniejsze błędy, ale tu nie chodzi o to, by być nieskazitelnym, doskonałym czy zawsze aktywnym. Chodzi o to, by robić to co się kocha, nieodpłatnie, dla samej przyjemności pisania, obcowania z czytelnikami.
Projekt Prozaicy” to grupa ludzi podzielonych wiekiem, stanem konta, przeżyciami, doświadczenia, poglądami, także tymi dotyczącymi pisania. Jednak w tego typu grupach nie chodzi o to, by każdy z każdym się zgadzał, by podzielać zdanie ogółu lub większości. Pisarz, każdy jeden, nawet amator, to indywidualista. On ma swoje jedyne i niepowtarzalne spojrzenie na świat, i pokazuje wam jak wygląda ten świat, malując go prozą. Każda książka to nowy obraz, jego obraz i nikt nie przekona go do użycia innego płótna czy lepszej farby. Pisarz to malarz, który ma wizję, wie do czego dąży i co chce pokazać. Czytelnik, każdy jeden, może albo ten jego świat pokochać i się w nim zatracić, albo z tego świata uciec. Czytanie to wybór, nigdy obowiązek (za wyjątkiem lektur szkolnych).
Projekt Prozaicy” zrodził się w głowach kilku autorów w roku 2017. Pierwsza jego wersja, widniejąca pod tytułem „Blogerzy z pasją!” umarła śmiercią naturalną. Brakowało nam wszystkim czasu, zorganizowania, planu. Pomysłów było dużo, ale pomysł to tak naprawdę niewielki procent całości i nie gwarantuje sukcesu. Dziś mamy plan, a to o wiele więcej niż mętna wizja zamku stawianego na piaszczystej plaży. Za tamten niewypał możemy jedynie przeprosić, a do tworzenia obecnego projektu chcemy zaprosić wszystkich, którzy są pewni swojej twórczości i tego, że chcą pisać już zawsze.
Prozaicy, którzy chcą stać się częścią projektu, mogą zgłaszać się do nas w zakładce Zgłoszenia”. W razie jakiś wątpliwości lub pytań można kontaktować się drogą mailową.
E–mail: projekt.prozaicy@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz