Strona „Projekt Prozaicy” korzysta z płatnych linków. Ujmując to krócej i bardziej zrozumiale – strona zarabia, a czytelnicy nic na tym nie tracą. Te linki są całkowicie bezpieczne dla komputerów, tabletów i smartphone-ów pod warunkiem, że postępuje się zgodnie z instrukcją, czyli nie klika w reklamy, nic nie ściąga na swój sprzęt, a jedynie odczekuje symboliczne pięć sekund i przechodzi dalej. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy, za waszą aktywność jesteśmy wdzięczni, a prywatnie pozdrawiamy i życzymy dobrej zabawy podczas czytania.

Link do instrukcji – KLIK

O projekcie

Projekt Prozaicy

Prozaik to autor utworów literackich pisanych prozą. „Projekt Prozaicy” powstał w celu zjednoczenia tych autorów, którzy choć są amatorami, to kochają to co robią i nie wyobrażają sobie tego przerwać, zakończyć, porzucić. W dobie nagminnie i niemalże masowo porzucanych blogów lub profili na Wattpadzie, tacy ludzie to swojego rodzaju perły. Oczywiście można im zarzucić niesystematyczność, dłuższe przerwy, większe lub mniejsze błędy, ale tu nie chodzi o to, by być nieskazitelnym, doskonałym czy zawsze aktywnym. Chodzi o to, by robić to co się kocha, nieodpłatnie, dla samej przyjemności pisania, obcowania z czytelnikami.
Projekt Prozaicy” to grupa ludzi podzielonych wiekiem, stanem konta, przeżyciami, doświadczenia, poglądami, także tymi dotyczącymi pisania. Jednak w tego typu grupach nie chodzi o to, by każdy z każdym się zgadzał, by podzielać zdanie ogółu lub większości. Pisarz, każdy jeden, nawet amator, to indywidualista. On ma swoje jedyne i niepowtarzalne spojrzenie na świat, i pokazuje wam jak wygląda ten świat, malując go prozą. Każda książka to nowy obraz, jego obraz i nikt nie przekona go do użycia innego płótna czy lepszej farby. Pisarz to malarz, który ma wizję, wie do czego dąży i co chce pokazać. Czytelnik, każdy jeden, może albo ten jego świat pokochać i się w nim zatracić, albo z tego świata uciec. Czytanie to wybór, nigdy obowiązek (za wyjątkiem lektur szkolnych).
Projekt Prozaicy” zrodził się w głowach kilku autorów w roku 2017. Pierwsza jego wersja, widniejąca pod tytułem „Blogerzy z pasją!” umarła śmiercią naturalną. Brakowało nam wszystkim czasu, zorganizowania, planu. Pomysłów było dużo, ale pomysł to tak naprawdę niewielki procent całości i nie gwarantuje sukcesu. Dziś mamy plan, a to o wiele więcej niż mętna wizja zamku stawianego na piaszczystej plaży. Za tamten niewypał możemy jedynie przeprosić, a do tworzenia obecnego projektu chcemy zaprosić wszystkich, którzy są pewni swojej twórczości i tego, że chcą pisać już zawsze.
Prozaicy, którzy chcą stać się częścią projektu, mogą zgłaszać się do nas mailowo. Nie mamy wytycznych, nie stworzyliśmy ankiety, którą trzeba wypełnić, ani testu, który trzeba by było rozwiązać. Zgłoszenia nie mają wzoru. To od Was zależy co nam o sobie napiszecie i jak przekonacie nas do tego, że naprawdę kochacie to co robicie.
E–mail: projekt.prozaicy@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz