Strona „Projekt Prozaicy” korzysta z płatnych linków. Ujmując to krócej i bardziej zrozumiale – strona zarabia, a czytelnicy nic na tym nie tracą. Te linki są całkowicie bezpieczne dla komputerów, tabletów i smartphone-ów pod warunkiem, że postępuje się zgodnie z instrukcją, czyli nie klika w reklamy, nic nie ściąga na swój sprzęt, a jedynie odczekuje symboliczne pięć sekund i przechodzi dalej. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy, za waszą aktywność jesteśmy wdzięczni, a prywatnie pozdrawiamy i życzymy dobrej zabawy podczas czytania.

Link do instrukcji – KLIK

Pan B.

Autor krótkich opowieści, zwykle zamkniętych w mniej więcej trzydziestu rozdziałach. Upodobał sobie gatunki takie jak kryminał, thriller, horror. Nie ma tendencji do ubarwiania rzeczywistości i nie ma też na celu, by jego opowieści były poprawne pod kątem politycznym, społecznym, moralnym. Tak więc każdy kto zagłębia się w jego twórczość, czyni to na własną odpowiedzialność.
BLOG (wkrótce)
WATTPAD (wkrótce)
E–mail: napisz.do.pana.b@gmail.com

***

Dobra tylko czysta”
Piotr ani nie wygląda, ani nie zachowuje się jak typowy policjant. Właściwie to olewa swoją robotę jak tylko się da. Powodem jest brak pasji, bo wykonywany zawód wyobrażał sobie zupełnie inaczej. Nagle los rzuca pod jego nogi sprawę pobitej kobiety, której nie ukradziono torebki, telefonu czy kluczy. Ukradziono jej dziecko, wyjęto je z brzucha.
ZWIASTUN (wkrótce)
BLOG (wkrótce)
WATTPAD (wkrótce)
YOUTUBE (po zakończeniu opowiadania)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz