Strona „Projekt Prozaicy” korzysta z płatnych linków. Ujmując to krócej i bardziej zrozumiale – strona zarabia, a czytelnicy nic na tym nie tracą. Te linki są całkowicie bezpieczne dla komputerów, tabletów i smartphone-ów pod warunkiem, że postępuje się zgodnie z instrukcją, czyli nie klika w reklamy, nic nie ściąga na swój sprzęt, a jedynie odczekuje symboliczne pięć sekund i przechodzi dalej. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy, za waszą aktywność jesteśmy wdzięczni, a prywatnie pozdrawiamy i życzymy dobrej zabawy podczas czytania.

Link do instrukcji – KLIK

Taka Miłość

Autorka, która w swoich opowiadaniach postanowiła pokazać różne kolory, barwy i odcienie miłości. I choć to uczucia są w jej opowieściach najważniejsze, to nie da się przejść obojętnie obok tła. U niej bohaterowie nie mają idealnych żyć, sterylnych domów, zawsze oddanych przyjaciół, a sprawiedliwość i dobro nie wszędzie zwycięża.
E–mail: sie.nie.zdarza@gmail.com

***

Na kartkach pamiętnika”
Klara, będąca już staruszką, pragnie rozliczyć swoją przeszłość. W tym celu sięga po pamiętnik, który pozostawił po sobie pewien mężczyzna. Postanawia go dopisać i w ten sposób powraca na łono małego miasteczka, wprost do swojego dzieciństwa, do schyłku XIX wieku.
YOUTUBE (po zakończeniu opowiadania)

***

Żona gangstera”
Marzeniem Katarzyny było stać się bogatą, piękną i podziwianą. Chciała bywać na salonach, grywać w tenisa ziemnego i zajadać krewetki w porze lanczu. Doczekała się takich dni i była wtedy jeszcze bardzo młoda. Miała ledwie osiemnaście lat, gdy została żoną gangstera.
ZWIASTUN (wkrótce)
YOUTUBE (po zakończeniu opowiadania)

***

Się nie zdarza taka miłość”
Majka jest nastolatką z dorosłymi problemami. Dziewczyna boryka się z brakiem pieniędzy, dzieli czas na szkołę, przyjaciół oraz opiekę nad młodszym bratem. Pewnego dnia przychodzi zmierzyć jej się z groźbą opieki społecznej, która straszy ją i małego Miłosza, że zostaną umieszczeni w rodzinach zastępczych albo domu dziecka. Majka postanawia do tego nie dopuścić, szybko znajduje pracę i tak oto poznaje Huberta.
YOUTUBE (po zakończeniu opowiadania)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz