Strona „Projekt Prozaicy” korzysta z płatnych linków. Ujmując to krócej i bardziej zrozumiale – strona zarabia, a czytelnicy nic na tym nie tracą. Te linki są całkowicie bezpieczne dla komputerów, tabletów i smartphone-ów pod warunkiem, że postępuje się zgodnie z instrukcją, czyli nie klika w reklamy, nic nie ściąga na swój sprzęt, a jedynie odczekuje symboliczne pięć sekund i przechodzi dalej. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy, za waszą aktywność jesteśmy wdzięczni, a prywatnie pozdrawiamy i życzymy dobrej zabawy podczas czytania.

Link do instrukcji – KLIK

Wattpad

Czytaj nas na Wattpadzie

Rozumiemy, że niektórzy z Was nie przepadają za czytaniem na blogu i, że nie lubią reklam. Jak najbardziej to akceptujemy, dlatego każdy z nas ma też swój profil na Wattpadzie, gdzie publikuje każde ze swoich opowiadań dokładnie w takiej samej formie jak na Bloggerze.
Grupa „Projekt Prozaicy”, także ma profil na Wattpadzie. Możecie tam znaleźć wszystko to samo co na tym blogu. Jest to podane w nieco innej formie, gdyż nie zawsze dało się zrobić tak, by było identycznie, ale mamy nadzieję, że i tam się odnajdziecie.
Na naszym Wattpadzie możecie znaleźć opisy i linki do opowiadań naszych autorów, wszystkie posty jakie opublikowaliśmy tutaj, a nawet „Katalog opowiadań zakończonych”, gdzie recenzujemy wszystkie przeczytane przez nas opowiadania, czyli wszystkie te, które z czystym sumieniem możemy polecić innym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz