Strona „Projekt Prozaicy” korzysta z płatnych linków. Ujmując to krócej i bardziej zrozumiale – strona zarabia, a czytelnicy nic na tym nie tracą. Te linki są całkowicie bezpieczne dla komputerów, tabletów i smartphone-ów pod warunkiem, że postępuje się zgodnie z instrukcją, czyli nie klika w reklamy, nic nie ściąga na swój sprzęt, a jedynie odczekuje symboliczne pięć sekund i przechodzi dalej. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy, za waszą aktywność jesteśmy wdzięczni, a prywatnie pozdrawiamy i życzymy dobrej zabawy podczas czytania.

Link do instrukcji – KLIK

YouTube

Odsłuchaj na YouTube

Wielokrotnie już zostało wspomniane na tym blogu, że dołożyliśmy wszelkich starań, by naszym czytelnikom było możliwie jak najwygodniej. Z tego też powodu powstał nasz profil na YouTube.
YouTube jest idealną alternatywą dla tych, którzy chcą odsłuchać nasze książki, ale nie chcą ich ściągać na swój dysk i z tego powodu zrezygnowali z pobierania ich z Chomika.
Taka forma daje też możliwość odsłuchania naszej prozy w każdym miejscu i o każdym czasie. Wystarczy mieć dostęp do internetu i telefon komórkowy z aplikacją YouTube lub dostać się do niego poprzez przeglądarkę internetową.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz