Strona „Projekt Prozaicy” korzysta z płatnych linków. Ujmując to krócej i bardziej zrozumiale – strona zarabia, a czytelnicy nic na tym nie tracą. Te linki są całkowicie bezpieczne dla komputerów, tabletów i smartphone-ów pod warunkiem, że postępuje się zgodnie z instrukcją, czyli nie klika w reklamy, nic nie ściąga na swój sprzęt, a jedynie odczekuje symboliczne pięć sekund i przechodzi dalej. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy, za waszą aktywność jesteśmy wdzięczni, a prywatnie pozdrawiamy i życzymy dobrej zabawy podczas czytania.

Link do instrukcji – KLIK

Zgłoszenia

Warunki przyjęcia

Jak już wspomnieliśmy w jednej z zakładek chcemy powiększać naszą grupę, bo w ten sposób poszerzymy swoje horyzonty oraz trafimy w gusta większej ilości czytelników. Więcej osób do pracy, to też częstsze posty, sprawniejsza praca, więcej ukończonych opowiadań każdego roku przez członków grupy.
Mamy jednak kilka warunków zanim przyjmiemy kogoś do naszego grona. Nie chodzi o to, że chcemy być kołem wzajemnej adoracji, grupą ludzi, gdzie każdy myśli podobnie czy tak samo. Chodzi o to, że nie zależy nam na ilości członków, a na jakości każdego z nich. Skreślamy więc tych, którzy mają słomiany zapał.
Nie przyjmiemy też osoby, która nie czyta nikogo, która pisze od niedawna, która często zmienia swoje opowieści, nie dokańcza ich, popełnia dużą ilość podstawowych błędów.
Ponadto patrzymy czy zgłaszająca się osoba ma do siebie i swojej twórczości dystans, jak reaguje na komentarze od innych, czy na nie odpowiada, bo naszym zdaniem kontakt z czytelnikami jest bardzo ważny.
Oczywiście warunkiem jest też posiadanie zarówno Bloga jak i Wattpada. Naszym mottem jest wychodzenie z inicjatywą do ludzi, ułatwianie czytelnikom dotarcia do naszych opowiadań, stąd publikacja ich w tak wielu miejscach. Każdy kolejny członek grupy musi mieć takie same chęci.
Ważne jest też, by taka osoba miała czas albo chociaż chęci do działania w chwili, gdy ten czas ma. Stworzyliśmy katalog amatorskich opowiadań zakończonych. W planach mamy też stworzenie katalogu książek jakie przeczytaliśmy i filmów jakie obejrzeliśmy. Chcemy polecać możliwie jak najwięcej tego co nieznane, niepowszechne, niemodne. Często w takich zgliszczach zapomnienia można odnaleźć prawdziwe perły. To znaczy więc, że nie przyjmiemy osób, które nie czytają, nie oglądają, nie czują. Artysta, nawet amator, powinien czuć, wtedy świat widzi się inaczej.
Bycie jednym z nas wiąże się z ciężką pracą. To nie jest jak zapisanie się gdzieś, zdobycie dodatkowej reklamy i koniec. Bycie jednym z nas to pisanie postów na blog główny, to tworzenie polecających recenzji do katalogów, to niezapominanie o swojej twórczości i swoich czytelnikach, ale także podjęcie się okazjonalnych projektów wspólnych.
Jeśli nadal jesteś zdecydowany podjęciem z nami współpracy, to zachęcamy do pozostawienia swojego zgłoszenia. Jeśli masz jakieś pytania bądź wątpliwości, to możesz kierować je na adres mailowy.

Wzór zgłoszenia
Twój nick: (niezmieniany co kilka dni czy tygodni)
Gatunki twoich opowiadań: (te główne, najczęstsze, najbardziej będące w twoim guście, bo wiadomo, że czasami można napisać coś odmiennego, ale nam chodzi o gatunki, w których tworzysz najczęściej)
Link do Bloga: (jeśli posiadasz tylko Wattpad, to Blog możesz założyć dopiero po przyjęciu do projektu)
Link do Wattpada: (jeśli posiadasz tylko Blog, to Wattpad możesz założyć dopiero po przyjęciu do projektu)
Ulubione opowiadania: autor – „tytuł” – link (każde od nowego akapitu, musisz podać co najmniej trzy, bo chcemy sprawdzić czy komentujesz i w jaki sposób, gdyż zależy nam na osobach lubiących i chcących się wypowiadać)
Powód: (dlaczego chcesz należeć do naszej grupy)
Kontakt: e-mail, link do spamu, wiadomość prywatna na wattpadzie (według własnego uznania)

Jak przebiega rekrutacja?
Osoby, które zgłoszą się do pierwszego dnia każdego miesiąca, to właśnie pierwszego dnia są przenoszone do podstrony „Oczekujący”.
Osoby z grupy „Projekt Prozaicy”, którzy akurat w danym miesiącu mają dyżur zapoznają się z twórczością zgłoszonego i podejmują decyzję o jego przyjęciu.
Do trzydziestego każdego miesiąca pojawia się odpowiedź. Jeśli zgłaszający się zostanie przyjęty, to będzie o tym poinformowany. Jeśli jego zgłoszenie zostanie odrzucone, to podany zostanie powód odrzucenia.
Pierwszego dnia kolejnego miesiąca pojawia się informacja na Blogu i Wattpadzie „Projekt Prozaicy” o nowych przyjętych. Nie ma tam jeszcze linków ani opisów opowiadań, gdyż to znajdzie się w prywatnej podstronie każdego z członków, gdy tylko dostosuje on profil i Blog pod grupę (doda baner, napisze o nas w poście o sobie, będzie posiadał zarówno Blog jak i Wattpad).
W chwili, gdy pojawi się podstrona nowego prozaika zostanie on zareklamowany na Facebooku grupy.
Po tym wszystkim otrzyma temat postu i termin jego napisania (około miesiąca czasu), gdyż będzie już pełnoprawnym członkiem grupy i tak jak wszyscy będzie musiał udzielać się na stronach projektu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz